Εκπαιδευτικοί για το Σχολ. ετ. 2017-18
Σχολικό Έτος 2017-18
ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
Διευθυντής: Τσιντίκης Δημήτριος
ΤΜΗΜΑΤΑ ? ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ
Α: Γκορτσίλας Νικόλαος
Β: Γεωργιάδου Καλλιόπη
Γ: Γιαννοπούλου Αθηνά
Δ: Δωροκίδης Πέτρος
Ε: Κουπατσιάρης Αθανάσιος
ΣΤ: Γιοβανόπουλος Αντώνιος
Γυμναστική: Παναγούλη Σοφία
Αγγλικά: Μαυρίδου Ευρώπη
Γαλλικά: Κόρδα Ξανθή
Γερμανικά: Θεοδωρίδου Χαρίκλεια
Πληροφορική: Πατσιούρης Παναγιώτης
Θεατρική Αγωγή: Τσίγγου Στυλιανή
Μουσική: Κεραμάρη Ευστρατία
Εκπαιδευτικοί για το Σχολικό έτος 2016-17
Σχολικό Έτος 2016-17
ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
Διευθυντής: Τσιντίκης Δημήτριος
ΤΜΗΜΑΤΑ ? ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ
Α: Γεωργιάδου Καλλιόπη
Β: Γιαννοπούλου Αθηνά
Γ: Δωροκίδης Πέτρος
Δ: : Γκορτσίλας Νικόλαος
Ε: Γιοβανόπουλος Αντώνιος
ΣΤ: Κουπατσιάρης Αθανάσιος
Ολοήμερο: Καραπαναγιωτίδου Ευδοκία
Γυμναστική: Παναγούλη Σοφία
Αγγλικά: Μαυρίδου Ευρώπη
Γαλλικά: Λαμπούδη Ευαγγελία
Γερμανικά: Θεοδωρίδου Χαρίκλεια
Θεατρική Αγωγή: Κυριακίδου Ζωή
Μουσική: Γκανά Γλυκερία
Πληροφορική: Μίτση Ιωάννα
Εκπαιδευτικοί 2015-16
Σχολικό Έτος 2015-16
ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
Διευθυντής: Τσιντίκης Δημήτριος
ΤΜΗΜΑΤΑ ? ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ
Τάξη Α: Χριστότζογλου Παναγιώτα
Τάξη Β: Γεωργιάδου Καλλιόπη
Τάξη Γ: Γκορτσίλας Νικόλαος
Τάξη Δ: Γιοβανόπουλος Αντώνιος
Τάξη Ε: Κουπατσιάρης Αθανάσιος
Τάξη ΣΤ: Δωροκίδης Πέτρος
Ολοήμερο: Γιαννοπούλου Αθηνά
Γυμναστική: Τερζή Αναστασία
Αγγλικά: Καρουζάκη Ελένη
Γαλλικά: Αγιαννίτου Σοφία
Γερμανικά: Κολοβού Ιωάννα
Πληροφορική:
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛ. ΕΤ. 2014-15
Σχολικό Έτος 2014-2015
ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
Διευθυντής: Τσιντίκης Δημήτριος
ΤΜΗΜΑΤΑ - ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ
Α: Γεωργιάδου Καλλιόπη
Β: Γιαννοπούλου Αθηνά
Γ: Γκορτσίλας Νικόλαος
Δ: Γιοβανόπουλος Αντώνιος
Ε: Δωροκίδης Πέτρος
ΣΤ: Κουπατσιάρης Αθανάσιος
Ολοήμερο: Μόσιου Αγόρω
Γυμναστική: Τερζή Αναστασία
Αγγλικά: Κηποπούλου Βασιλική
Γερμανικά: Θεοχαροπούλου Ιωάννα
Γαλλικά: Αγιαννίτου Σοφία
Πληροφορική: Νικαλαΐδης Σπυρίδων
Εκπαιδευτικοί (Σχολ.Έτος: 2013-2014) (2)
Σχολικό Έτος 2013-2014
ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
Διευθυντής: Τσιντίκης Δημήτριος
ΤΜΗΜΑΤΑ - ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ
Α: Γιαννοπούλου Αθηνά
Β: Γκορτσίλας Νικόλαος
Γ: Γιοβανόπουλος Αντώνιος
Δ: Γεωργιάδου Καλλιόπη
Ε: Κουπατσιάρης Αθανάσιος
ΣΤ: Δωροκίδης Πέτρος
Ολοήμερο: Ματθαιάκης Αντώνιος
Γυμναστική: Τσιάμη Ελένη
Αγγλικά: Μαυρομάτη Ευτέρπη
Πληροφορική: Αραπάκης Παναγιώτης