ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΤΗΣ Ε' ΤΑΞΗΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 1

Στα πλαίσια της προετοιμασίας μας για τη γιορτή του πολυτεχνείου εθελοντές μαθητές και μαθήτριες αναλάβαμε να ζωγραφίσουμε και να ετοιμάσουμε  ένα από τα σκηνικά που μας χρειαζόταν στη γιορτή μας για το ?ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ?. Έτσι συγκεντρωθήκαμε το πρωί του Σαββάτου 15 Νοεμβρίου στο γυμναστήριο του σχολείου και τα πινέλα μας πήραν φωτιά! Το αποτέλεσμα το είδατε όλοι στη γιορτή μας...

Είναι κάτι που κάναμε με πολύ μεράκι με τη βοήθεια και την καθοδήγηση του δασκάλου μας,  για τη γιορτή μας αλλά και για να μείνει για τις μελλοντικές γιορτές του Πολυτεχνείου στο σχολείο μας.

Το διασκεδάσαμε αφάνταστα και είμαστε πρόθυμοι να το ξανακάνουμε. Σύνθημά μας:

?ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΤΗΣ Ε' ΤΑΞΗΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ?

proet